• Michał Grosz

  Senior Product Manager

  Biografia >>
 • Klaudia Hawro

  Product Manager

  Biografia >>
 • Dawid Suprynowicz

  Product Manager

  Biografia >>
 • Monika Michalska

  Product Manager

  Odpowiedzialna za system Progman iArkusz w Dziale Systemów Zarządzania Szkołą. Od trzech lat prowadzi szkolenia i wdrożenia oprogramowania Progman, początkowo systemu ewidencyjnego dla przedszkoli obecnie systemu do tworzenia arkuszy organizacyjnych dla placówek oświatowych. Do jej podstawowych zadań należy współpraca z działem programistycznym oraz praca nad udoskonalaniem systemu. Dzięki codziennym kontaktom z Klientami stale poszerza swoją wiedzę o ich potrzebach. Wykształcenie wyższe magisterskie zdobyła na wydziale Zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Prywatnie uwielbia relaks z książką oraz fitness.

 • Justyna Palikowska

  Junior Product Manager

  Absolwentka studiów na Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Odpowiedzialna za system iPrzedszkole. Utrzymuje codzienny kontakt z Klientami programów szkolno-przedszkolnych, polegający na merytorycznym oraz technicznym wsparciu ich pracy. Prowadzi prezentacje oraz szkolenia dla początkujących i zaawansowanych Użytkowników. Prywatnie bardzo cierpliwa oraz wyrozumiała  osoba. Wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych oraz pieszych wędrówkach po lesie.

 • Dawid Pater

  Senior Product Manager

  Wykształcenie wyższe zdobył na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest odpowiedzialny za szkolne systemy ewidencyjne, których nadrzędnym celem jest wspomaganie procesu przepływu danych za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie wdrażania nowoczesnego oprogramowania dedykowanego placówkom oświatowym, w tym elektronicznego dziennika. Pozwala mu to na aktywny udział w rozwoju systemów, których jest opiekunem. W wolnych chwilach poświęca się swoim pasjom, jakimi są motoryzacja oraz sport.

 • Dominika Rodak

  Product Manager

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (Zdrowie Publiczne), Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (Psychologia Organizacji i Zarządzania) oraz Podyplomowego Studium Edytorstwa Współczesnego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jako Product Manager zajmuje się rozwojem systemów zarządzania oświatą (szkoły i przedszkola). Klienci cenią ja za niesamowitą cierpliwość i uśmiech, a także za umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny i zrozumiały. Czas wolny spędza aktywnie (realizuje się w tańcu i na siłowni), bądź z przyjaciółmi oraz rodziną, która stanowi dla niej najwyższą wartość.

 • Joanna Górska

  Junior Product Manager

  Absolwentka studiów inżynierskich i magisterskich na Politechnice Gdańskiej Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i organizacji szkoleń dla Biznesu. Odpowiedzialna za system Progman iArkusz do tworzenia arkuszy organizacyjnych dla placówek oświatowych. Interesuje się filozofią szczupłego zarządzania (Lean management). Miłośniczka polskich gór. Czas wolny spędza w gronie przyjaciół lub przy dobrej książce.