Systemy kadrowo - płacoweSystemy finansowo - księgoweSystemy ewidencyjno - administracyjne

Trenerzy/Wykładowcy

Senior Product Manager

Product Manager

Product Manager

Opinie o szkoleniach

Szkolenie na wysokim poziomie oraz przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Ogromna wiedza prowadzącej przekazana w zrozumiały sposób. Zachęcam do skorzystania ze szkolenia, gdyż naprawdę sporo można z niego wynieść. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania.
Grażyna Jaworska Uczestnik szkolenia "Układanie jadłospisów - zasady prawidłowego żywienia dzieci"
Szkolenie oceniam pozytywnie. Bardzo dobra znajomość tematu przez Panią Klaudię Hawro. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane były na bieżąco i w sposób wyczerpujący. Szkolenie, pod względem organizacyjnym – bez zastrzeżeń.
Małgorzata Masternak Uczestnik szkolenia "Nowości i zmiany w systemie płacowym: PIT, 13 DWR, Art. 30 KN!"
Miła atmosfera, temat przedstawiony w sposób jasny i zrozumiały. Szkolenie oceniam pozytywnie i uważam je za bardzo udane. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie na to szkolenie. Ciekawe praktyczne ćwiczenia, wymiana doświadczeń między uczestnikami.
Ewa Troczyńska Uczestnik szkolenia "Zasady pracy z systemem Finanse DDJ"
Szkolenie przeprowadzone było w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, a wszystkie zagadnienia były dokładnie wytłumaczone oraz zweryfikowane.
Renata Sobczak – Bąkowska Uczestnik szkolenia "Zasady ewidencjonowania majątku jednostki oraz prowadzenia inwentaryzacji na przykładzie programu Wyposażenie"