Wolters Kluwer Polska, właściciel produktów marki Progman, oraz firma Librus, dostawca rozwiązań dla edukacji, zawiązały strategiczną współpracę. Jej celem jest tworzenie oraz integracja innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby placówek oświatowych i samorządów. Więcej>>

W związku z dużo ilością zapytań dotyczących m.in. wypłat wynagrodzeń nauczycieli oraz obsługi podczas przestoju zakładu pracy oraz ewidencjonowania opieki nad dzieckiem do lat 8 informujemy, że trwają prace nad wprowadzeniem zmian w systemach Kadry oraz Płace. Przewidywany termin - kwiecień br.

Uprzejmie informujemy, że trwają prace nad wprowadzeniem do systemu Płace funkcjonalności związanej z naliczaniem nadgodzin dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej. Aktualizacja zostanie Państwu udostępniona w najszybszym możliwym terminie. Przewidywany czas realizacji - 27 marca.

W związku z planowanymi na dzień 19.02.2020 r. pracami technicznymi dot. zmian w funkcjonowaniu połączeń telefonicznych, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w kontakcie z numerami infolinii merytorycznej oraz technicznej produktów linii Progman. Planowany czas realizacji ww. prac - godz. 12:00 - 14:00.

W związku z dużą ilością pytań dotyczących aktualizacji deklaracji PIT za rok 2019 w systemach linii Progman informujemy, że ukaże się ona w tygodniu między 13 a 17 stycznia br.

Dokładamy wszelkich starań, aby nowe wersje programów były wydane w najbliższym możliwym terminie.