Samodzielnie przeprowadzana inwentaryzacja może być zadaniem wielogodzinnym i żmudnym, wymagającym od zaangażowanych w nią osób wysokiej precyzji i skrupulatności. Dlatego optymalnym rozwiązaniem dla każdej placówki staje się skorzystanie z systemu komputerowego Progman Wyposażenie, aktywnie wspierającego proces inwentaryzacji.

Placówkom oświatowym i jednostkom budżetowym poszukującym efektywnego i skutecznego rozwiązania pomocnego w zarządzaniu majątkiem, prowadzeniu ewidencji środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych oraz realizacji inwentaryzacji polecamy system Progman Wyposażenie wraz ze sprzętem inwentaryzacyjnym. Niewątpliwym atutem spisu z natury przeprowadzanego za pomocą systemu Progman Wyposażenie jest możliwość nabycia sprzętu inwentaryzacyjnego, kompatybilnego z programem. Dzięki drukarce generującej kody kreskowe oraz przenośnemu kolektorowi danych (mającego na celu sczytywanie tych kodów), inwentaryzacja w jednostce wykonywana jest w sposób szybki oraz precyzyjny.

Chcesz szybko i skutecznie przeprowadzić inwentaryzację? Sprawdź, jak łatwa może być ewidencja majątku oraz inwentaryzacja.

Inwentaryzacja w 4 krokach:

    1. Przygotuj etykiety z kodami kreskowymi
    2. Wydrukuj i naklej na składniki majątku
    3. Zeskanuj kody za pomocą kolektora kodów kreskowych
    4. Zaimportuj dane do systemu Progman Wyposażenie

GOTOWE!

Dowiedz się więcej: