Uprzejmie informujemy, że trwają prace nad wprowadzeniem do systemu Płace funkcjonalności związanej z naliczaniem nadgodzin dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej. Aktualizacja zostanie Państwu udostępniona w najszybszym możliwym terminie. Przewidywany czas realizacji - 27 marca.

W związku z planowanymi na dzień 19.02.2020 r. pracami technicznymi dot. zmian w funkcjonowaniu połączeń telefonicznych, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w kontakcie z numerami infolinii merytorycznej oraz technicznej produktów linii Progman. Planowany czas realizacji ww. prac - godz. 12:00 - 14:00.

W związku z dużą ilością pytań dotyczących aktualizacji deklaracji PIT za rok 2019 w systemach linii Progman informujemy, że ukaże się ona w tygodniu między 13 a 17 stycznia br.

Dokładamy wszelkich starań, aby nowe wersje programów były wydane w najbliższym możliwym terminie.

Zmiana stawki podatku dochodowego z 18% na 17% w systemie Progman Zlecone dokonywana jest poprzez utworzenie nowego Rodzaju wypłat (wchodząc w Nawigacja >> Rodzaje wypłat i klikając klawisz Nowy) z przypisaną do niego zmienioną stawką podatku na 17%. Aktualizacja programu w tym zakresie nie jest wymagana.

Trwają prace nad wprowadzeniem zaktualizowanego mechanizmu naliczania podatku, kosztów uzyskania przychodu oraz ulgi podatkowej zgodnie ze zmianami w ustawie o podatku dochodowym obowiązującymi od 1 października 2019 r. Zaplanowany termin publikacji aktualizacji to 26 września.